logo logo logo logo
Рубрика: Спорт    Аутор: Преузето    631 пута прочитано    Датум: 21.12.2007    Одштампај
PDF pageEmail pagePrint page

uefa.jpgU četvrtak su odigrane utakmice poslednjeg kola lige UEFA u E, F, G i H grupi, nakon kojih su poznati svi učesnici šesnaestine finala UEFA Kupa.

Trećeplasiranim timovima iz osam grupa Lige Šampiona pridružiće se po tri prvoplasirane ekipe iz osam grupa lige UEFA.

Od 40 ekipa koje su učestvovale u ligi UEFA samo Everton i Bordo imaju maksimalne učinke, dok su jedine dve ekipe bez bodova kiparska Larisa i naša Crvena Zvezda.

A grupa:

AZ Alkmar – Everton 2:3 (1:2)
Pele 16′, Jaliens 65′ – Džonson 2′, Jagjelka 44′, Von 79′

Larisa – Nirnberg 1:3 (1:1)
Kozlej 11′ – Saenko 45′, Mintal 56′, Haristeas 73′

tabela: Everton 12, Nirnberg 7, Zenit 5, AZ Alkmar 4, Larisa 0

B grupa:

Aberdin – Kopenhagen 4:0 (0:0)
Smit 47′, 55′, Antonson 70′(ag), Foster 82′

Atletiko Madrid – Panatinaikos 2:1 (0:1)
Luis Garsija 73′, Simao 90′+4 – Sapingidis 34′

tabela: Atletiko Madrid 10, Panatinaikos 9, Aberdin 4, Kopenhagen 3, Lokomotiva 2

C grupa:

AEK – Viljareal 1:2 (0:1)
Rivaldo 68′ – Masvuba 40′, Tomason 69′

Fiorentina – Mlada Boleslav 2:1 (1:0)
Mutu 44′(pen), Vijeri 67′ – Rajnoh 60′

tabela: Viljareal 10, Fiorentina 8, AEK 5, Mlada Boleslav 3, Elfsborg 1

D grupa:

Hamburger – Bazel 1:1 (0:0)
Olić 73′ – Ergić 58′

Ren – Dinamo Zagreb 1:1 (0:0)
Mbia 88′ – Vukojević 57′

tabela: Hamburger 10, Bazel 8, Bran 4, Dinamo 2, Ren 2

sreda 19. decembar:

E grupa:

Tuluz – Spartak 2:1 (1:0).
Dos Santos 41’, 52’ – Džiuba 61’ (pen)

FK Cirih – Bajer Leverkuzen 0:5 (0:2).
Grečko 19’, Bulikin 22’, 58’, Barneta 50’, Kisling 80’

tabela: Bajer Leverkuzen 9, Spartak Moskva 7, Cirih 6, Sparta Prag 4, Tuluz 3

F grupa:

Bajern – Aris 6:0 (2:0)
Toni 25’, 36’, 64’, 65’, Lel 78’, Lam 81’

Braga – Crvena Zvezda 2:0 (1:0)
Linc 11’, Vender 66’

tabela: Bajern 8, Braga 6, Bolton 6, Aris 5, Crvena Zvezda 0

G grupa:

Hetafe – Anderleht 2:1 (1:0)
Ernandes 4’, Selestini 49’ – Tereo 90’

Hapoel – Alborg 1:3 (1:1).
Žunior 45’ – Rizgird 27’, Jakobzen 49’ (pen), Enevoldzen 66’

tabela: Hetafe 9, Totenhem 7, Anderleht 5, Alborg 4, Hapoel Tel Aviv 3

H grupa:

Galatasaraj – Austrija Beč 0:0

Panionios – Bordo 2:3 (2:1)
Debur 5’ (pen), Markos 19’ – Kavenagi 36’, Tremulina 74’, Moambe 86’

tabela: Bordo 12, Helsingborg 7, Galatasaraj 4, Panionis 4, Austrija Beč 1

Megafonija





Пошаљите коментар

Да би сте послали коментар морате бити улоговани

GENOCIDE REVEALED
logo
Писанија Грешног Милоја
Проф. Др. Миодраг Петровић

Проф. Др. Миодраг Петровић

КРОТКИ ЛАФОВИ!
Антиекуменистички сајт

НОВИ Антиекуменистички сајт

“СТРЕЉАЊЕ ИСТОРИЈЕ”
logo
ПРАВОСЛАВАЦ 2017
ГЕНОЦИД
ЈАСТРЕБАРСКО 1942
БОЈКОТ НАРОДА – документарац
новинар.де
Loading
КОРУПЦИЈА, ВЛАСТ, ДРЖАВА
logo
АГЕНЦИЈА ЗА БОРБУ ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ
logo